CVG Callewier Comm.V.
Bouvelostraat 40
8570 Anzegem

BTW: be 0502.671.222
RPR Kortrijk

KANTOORUREN

Maandag tot donderdag: 7 uur tot 12 uur en van 13 uur tot 18 uur.
Vrijdag: 7 uur tot 12 uur en van 13 uur tot 15 uur.


Lijst studiebureau en architecten waar we mee samenwerken.

Architect
Adres
Gemeente
Telefoon
email
website
A.A.C.
Vlaamse Ardennendreef 14
9700 Oudenaarde
0477/31 03 64
thomas.gevaert@skynet.be
 
AAVO
Drève Gustave Fache 1 Bte 3
7700 Mouscron
056/85 23 23
adm@aavo.be
 
Abeltop SPRL
Avenue Reine Astrid 4
7700 Mouscron
056/33 54 75
info@abeltop.be
 
Aché BVBA
Nederbosstraat
9810 Eke
09/234 28 82
stefaan@ache.be
 
An Six
Peperstraat 52
8501 Heule
0497/45 59 08
ansix@yahoo.com
 
An Swinnen Architect
De Ribaucourtstraat 139 box 3D
1080 Brussel
0472/94 08 84
an.swinnen@architect.be
 
Arcadis Belgium NV
Kortrijksesteenweg 302
9000 Gent
09/242 44 44
info@arcadisbelgium.be
 
Arch-ID (Wouter Cannie)
Prinses Marie-joséplein 3
8500 Kortrijk
0495/34 80 36
info@arch-id.be
 
Arch. Carine Pattyn
Ijzerlaan 79
8600 Diksmuide
051/50 28 45
carine.pattyn@gmail.com
 
Arch. Luc Verstraete
Adolf Lootensstraat 19A
9031 Drongen
09/227 75 95
arch.verstraete@pandora.be
 
Archibir bvba
Nachtegaalstraat 5
8890 Moorslede
0495/50 79 71
archibir.be@telenet.be
http://www.archibir.be
Archinteam
Oombergenstraat 2
9620 Zottegem
09/360 90 25
bram@archinteam.be
 
Architect Bert Michels BV BVBA
Fiertelmeers 119
9600 Ronse
055/61 35 63
info@bertmichels.be
 
Architect De Vos Stephanie
Ambachtsweg 4
9820 Merelbeke
0474/45 36 19
info@devosarchitectuur.be
 
Architect Fien Vandenberghe
Rijkeklarenstraat 18
8900 Ieper
0476/46 65 93
info@fien-v.be
 
Architect Jan Pyck BVBA
Sint Maartensplein 5
8680 Koekelare
051/58 28 72
architect.jan.pyck@scarlet.be
 
Architect Johan Arnout
Kwadepoelstraat 2
8550 Zwevegem
056/75 79 33
johan@architectarnout.be
 
Architect Karel Delarue
Stationsstraat 5/102
9690 Kluisbergen
0473/66 38 75
info@karel-delarue.be
http://www.karel-delarue.be
Architect Koen Vanhoorne
Slijpesteenweg 66
8432 Leffinge
059/27 93 10
koen.vanhoorne@skynet.be
 
Architect Lieven Volckaert BVBA
Kalverhagestraat 66
9090 Melle
0475/95 92 19
architect@volckaert.org
 
Architect Peter Verhaeghe bvba
Berten Pilstraat 28
8980 Zonnebeke
057/20 86 94
info@peterverhaeghe.be
 
Architect Pieter Vanduyfhuys BVBA
Ankerslaan 20
9050 Gentbrugge
0475/51 92 30
vdhp@telenet.be
 
Architect Sophie Petillion
Ingelmunstersestraat 78
8870 Izegem
051/69 24 09
sophie.petillion@gmail.com
 
Architect Stefaan Browaeys
Oudstrijderstraat 46
9700 Oudenaarde
055/30 32 62
info@architect-stefaan-browaeys.be
 
Architect Tom Ternoot
Adolphe Hullebroeckstraat 122
9600 Ronse
0477/18 09 45
ternoot.tom@gmail.com
 
Architect Verbeke bvba
Overleiestraat 110
8530 Harelbeke
056/72 99 78
info@architecten-verbeke.be
 
Architect Wim Vyncke
Warvinge 60
8421 Vlissegem
059/24 28 30
wim@architectwimvyncke.be
 
Architecten Demeestere+Garmyn & Partners bvba
Kruisstraat 368
9600 Ronse
055/20 66 60
bart@pm-architecten.be
http://www.pm-architecten.be
Architecten Demeyere & Roetynck BVBA
Slachthuisstraat 39
8900 Ieper
057/20 55 46
demeyere.roetynck@skynet.be
 
Architecten Wylein & Partners CVBA
Gulden Vlieslaan 65
8000 Brugge
050/33 23 20
info@wab.be
 
Architectenbureau Claeys BVBA
's Graventafelstraat 11
8980 Passendale
051/78 09 92
info@architectenbureauclaeys.be
 
Architectenbureau Demeyere Associates BVBA
Kortrijkstraat 76B
8770 Ingelmunster
051/32 23 33
info@demeyerebvba.be
 
Architectenbureau Devenyns & Vanden Berghe BVBA
Hoogweg 22
9690 Kluisbergen
055/38 83 44
devenyns.vandenberghe@skynet.be
 
Architectenbureau Filip De Leeuw BVBA
Casselstraat 182
8970 Poperinge
0486/45 65 23
filipdeleeuw@hotmail.com
 
Architectenbureau Isolde Herremans
Waregemstraat 14
8570 Vichte
0477/26 65 30
isolde@architectisolde.be
 
Architectenbureau Janssens G.C.V.
Grote Leiestraat 30
8570 Anzegem
056/68 93 10
jo-janssens@skynet.be
 
Architectenbureau KNAP
Einestraat 36
9700 Oudenaarde
055/21 13 79
info@knap-architectenbureau.be
 
Architectenbureau Naert bvba
Brugsesteenweg 223
8740 Egem-Pittem
051/46 65 38
info@architectnaert.be
http://www.architectnaert.be
Architectenbureau Patrick Loete BVBA
Hoekje 66-1
9950 Waarschoot
09/378 59 72
loete.patrick@skynet.be
 
Architectenbureau Roland Decorte
Kuurnestraat 100a
8531 Bavikhove
056/70 42 50
roland.decorte@skynet.be
 
Architectenbureau Vanacker Wim BVBA
Iepersestraat 96
8890 Moorslede
051/56 89 98
bureau@architectvanacker.be
 
Architectenbureau Vaneeckhout BVBA
Iepersestraat 290
8800 Roeselare
051/22 41 37
info@groepv.be
 
Architectenbureau Vanhoorn Frederic BVBA
Flamincka Park 3
8490 Jabbeke
050/69 47 88
info@vanhoorn.be
 
Architectenburo Salomez BVBA
Dam 23
8870 Izegem
051/21 25 12
info@atelierbis.be
 
Architectuur De Schacht & Partner(s) bv ovv BVBA
Poekestraat 1
8755 Ruiselede
051/68 96 75
freddy.de.schacht@skynet.be
 
Architectuuratelier Benoit Ottevaere BVBA
Kortrijkstraat 82
9790 Wortegem-Petegem
055/61 37 27
info@architectuuratelier.be
 
Architectuurburo Govaert & Vanhoutte
Koningin Astridlaan 25 bus 0101
8200 Brugge
050/38 88 22
info@govaert-vanhoutte.be
 
Architektenburo Ysenbaert
Kerkplein 9
9600 Ronse
055/20 73 33
architektenburo.ysenbaert@skynet.be
 
Architektuurburo Dirk Hulpia BVBA
Rabotstraat 63
9940 Evergem
09/253 55 73
dirk@hulpia.be
 
Architektuurburo Marc Mortier
Dries 41
8310 Brugge
050/37 47 47
arch.marc.mortier@skynet.be
 
ARD - architecten
Sint-Crispijnstraat 40
8870 Izegem
0472/26 11 19
rosalien@ard-architecten.be
 
ARPI architectenbureau bv BVBA
Kortenberg 7
8570 Anzegem
056/68 97 08
arpi@telenet.be
 
Arredo Workspace Design & Development
Industriepark 20
9820 Merelbeke
09/220 80 73
maarten.van.heucke@arredo.be
 
Atelier d' architecture Mosaïc
15, Rue des Pinsons
7712 Herseaux
056/33 51 81
lippinois.jf@skynet.be
 
Atelier voor Architectuur Maes & De Busschere BVBA
Hennepstraat 15
8400 Oostende
059/50 26 46
info@maesdebusschere.be
 
Au-dedans VOF
Kloosterhof 1
8554 Sint-Denijs
0476/97 45 32
info@au-dedans.be
 
B.A.U. bvba Architectenbureau B&C Coussee
Handelsstraat 78 bus 1
8800 Roeselare
051/26 11 70
mail@baucoussee.be
 
B10 Architectuur bvba
Otegemstraat 411
8550 Zwevegem
0477/76 10 81
info@b10architectuur.be
http://www.b10architectuur.be
Bert Desmet Binnenhuisarchitect
Beversesteenweg 425
8800 Roeselare
051/20 97 86
bert.desmet@skynet.be
 
Bourgondisch Kruis NV
Darmstraat 20
8531 Bavikhove
056/73 16 41
info@bourgondisch-kruis.be
 
Bourgondisch Kruis NV
Darmstraat 20
8531 Bavikhove
056/73 16 41
info@bourgondisch-kruis.be
 
BPRG Architecture
Rue Lecat 1/1.4
7020 Mons
0477/53 40 70
charles@bprg-architecture.be
 
BRBRDPRST
Wellingstraat 3
9070 Heusden
0489/51 13 76
barbara@brbrdprst.be
 
Bureau B bvba
Weststraat 2
9940 Evergem
0476/33 11 06
arch.j.blomme@skynet.be
 
Bureau Cnockaert
Hoogweg 40
8940 Wervik
056/31 17 02
info@cnockaert.be
 
Buro A&S
Roeselarestraat 36
8560 Wevelgem
056/41 99 18
dirk.demasure@skynet.be
 
Buro AICO
Burggravenlaan 238
9000 Gent
09/221 09 82
info@aico.be
 
Buro Concept SA
Waversesteenweg 1509
1160 Brussel
02/660 22 23
info@buroconcept.be
 
Buro II BVBA
Hoogleedsesteenweg 415
8800 Roeselare
051/21 11 05
xavier.nolf@b2ai.com
 
BVM Architectuur
Veldstraat 143
8500 Kortrijk
0497/80 60 04
contact@bjornvanmoorleghem.net
 
Cabinet D'architecture Du Bois Jacquet
Rue du Bois Jacquet 7
8587 Espierres
056/45 71 28
archi22r@gmail.com
 
Callebaut Architecten
Steenaardestraat 53
9051 Gent
09/395 10 10
info@callebaut-architecten.be
 
Callewaert-Creupelant bvba
Goethalslaan 2
8501 Kortrijk
056/35 54 02
kristof.callewaert@skynet.be
 
Castelein Mathieu
Genstestraat 3 bus 5
8870 Izegem
051/62 81 70
mathieu@architectcastelein.be
 
Charlotte Pattyn Architect BVBA
Handzameplein 1
8610 Handzame
0476/91 55 90
info@charlottepattyn.be
www.charlottepattyn.be
Chris Maertens 
Doornstraat 142
8200 Brugge
050/39 06 64
chris.maertens@telenet.be
 
Clappaert Robert
Derbystraat 29
9051 Sint-Denijs-Westrem
09/222 52 11
info@sar-g.be
 
Cobalt Architecten
Heestertstraat 4
8553 Otegem
0498/61 01 10
stijn@cobalt-architecten.be
 
Daskal - Laperre Interior architects BVBA
Avenue Château de Walzin 11
1180 Bruxelles
056/44 43 50
Stephanie@daskal-laperre.com
 
DD & Architecten te Gent BVBA
Lindelei 15
9000 Gent
09/223 10 30
architecten@dden.be
 
De Mey & Matthys
Doornikstraat 31
9700 Oudenaarde
055/31 52 35
 
http://www.demey-matthys.be
De Pooter Bart
Einestraat 45
9700 Oudenaarde
055/61 08 07
info@architect-depooter.be
 
De Smet Willem
Beekstraat 46/E
9031 Drongen
09/227 92 39
willemdesmet@skynet.be
 
Debrabandere Christophe
Dries 19
9630 Zwalm
0479/66 76 40
cd@archiCD.be
 
Debucquoy Carlos
Meensesteenweg 311
8501 Bissegem
056/37 29 69
carlos.debucquoy@skynet.be
 
Deceuninck Barbara
Krijgslaan 133
9000 Gent
0494/49 00 04
deceuninck.barbara@gmail.com
 
Declerck-Daels Architecten
St. Alfonsusstraat 8
8800 Roeselare
051/20 61 04
info@declerck-daels.be
 
Declercq Tom
Coupure Links 303
9000 Gent
0486/66 67 11
architect.declercq@gmail.com
 
Decock Ruth
Deerlijksesteenweg 151
8530 Harelbeke
0479/73 3560
ruth.decock@hotmail.com
 
Decraene Veerle bvba
Lijsterstraat 15
8511 Aalbeke
056/41 49 95
v.architect@skynet.be
 
Deleu Koen
Meensesteenweg 714
8800 Roeselare
056/50 54 10
koendeleu@skynet.be
 
Demeyere Architectenbureau BVBA
Slachthuisstraat 39
8900 Ieper
057/20 55 46
eddydemeyere@skynet.be
 
Descamps Interiors BVBA
Spoorwegstraat 6
8530 Harelbeke
056/22 37 37
info@descamps.be
http://www.descamps.be
Desmet & Lammens Architecten BVBA
Kooidreef 2
8200 Sint-Michiels-Brugge
050/24 07 47
info@desmetlammensarchitecten.be
 
Devoldere
Nijverheidsstraat 8
8740 Pittem
051/46 61 58
info@metaalbouwdevoldere.be
 
Devriese Matthias
Nieuwpoort 54
9000 Gent
0486/56 27 33
devriese_matthias@hotmail.com
 
DGHJ Architectuur
Resedastraat 71
9000 Gent
0473/47 29 51
info@dghj.eu
 
Dirk Baert & Bernard Libert
Brugzavel 48
9690 Kluisbergen
055/49 59 33
architecten@baert-libert.be
http://baert-libert.be
DMOA architecten bv BVBA
Groenstraat 106 bus 204
3001 Heverlee
016/75 01 56
info@dmoa
 
DSM Interior Projects
Hubert d’Ydewallestraat 19
8730 Beernem
050/28 18 00
info@dsminterieur.be
 
Eddy Dewaele Architecten
Ellendedreef 8
8553 Otegem
056/77 55 82
architect@eddydewaele.be
 
Engitop BVBA
Dorpsstraat 25 bus 11
9800 Deinze-Astene
09/380 18 25
info@engitop.be
 
F. Schellens
Hentjeslaan 9
3511 Hasselt
089/76 40 77
francis.schellens@telenet.be
 
Freek Architecten
Lammerstraat 33
9000 Gent
0478/57 09 52
freek@freekarchitecten.be
 
GC-Architecten bvba
Veldstraat 11
8760 Meulebeke
051/48 85 48
info@gc-a.eu
 
GDA Architectuurbureau BVBA
Drift 19
8420 Wenduine
050/41 21 87
gda.architectuurbureau.bvba@telenet.be
 
Glenn Reynaert bvba
Schoolplein 3
8600 Diksmuide
051/62 62 60
Glennreynaert@telenet.be
 
Graux & Baeyens architecten
Désiré Flévéstraat 34
9000 Gent
09/330 34 93
info@graux-baeyens.be
 
GWM Architecten
Parklaan 96
9000 Gent
09/222 00 42
info@gwm.be
 
HC Demyttenaere bvba
Koningslaan 160
8300 Knokke-Heist
050/62 37 79
hcd@myth.be
 
Huis voor Architektuur Maes en De Busschere
Hennepstraat 15
8400 Oostende
056/50 26 46
info@maesdebusschere.be
 
INSIGHT-IN BVBA
Patijntjestraat 176
9000 Gent
0477/60 68 16
info@insight-in.be
 
ir.arch Tom Ghyselinck
Tweebruggenstraat 35
9000 Gent
09/223 67 69
ghyselinck.tom@telenet.be
 
ir.arch. Pieter Verhaeghe
Poelsnepstraat 23 b0101
9000 Gent
0485/93 06 89
pverhaeghe@gmail.com
 
Iris Dewitte
Plataanlaan 34
8500 Kortrijk
0496/39 58 37
iris@architectdewitte.be
 
Kim Nuyttens
Plein 1
8551 Heestert
0473/52 44 77
info@kim-nuyttens.be
 
Koen De Groote
H. Frère Orbanlaan 571
9000 Gent
0478/22 75 02
info@koendegroote.com
http://www.koendegroote.com
Liedts BVBA
Baarstraat 24
9700 Oudenaarde
0478/60 91 00
info@liedts.be
 
Lien Desmaele
Outrijvestraat 7
8551 Heestert
0497/76 02 90
desmaele.lien@gmail.com
 
Lieven Dejaeghere Architect
Elckerliclaan 10
8870 Izegem
0477 22 38 37
lieven@lievendejaeghere.be
 
Lippinois JF
Rue Des Pinsons 15
7712 Mouscron
056/48 51 01
lippinoisjf@skynet.be
 
Lobeau Architect BVBA
Wortegemseweg 109
8790 Waregem
056/60 90 14
info@lobeau.be
 
Logier Architectenbureau BVBA
Sint-Niklaasstraat 8
8600 Diksmuide
051/55 54 64
thierry.logier@gmail.com
 
Luc Bert
Lendedreef 74
8570 Vichte
056/77 94 23
luc.bert@skynet.be
 
Michiel Beernaert
Kalversteeg 5
9000 Gent
0479/61 56 38
michiel.beernaert@gmail.com
 
Neirynck Aline
Sint-Jansplein 14 bus 9
8500 Kortrijk
0473/55 61 76
neirynck.aline@gmail.com
 
OR architecten bvba
Terneuzenlaan 35/002
9000 Gent
09/233 92 07
architecten@orarchitecten.be
http://www.orarchitecten.be
Pauline Van Oost
Koning Leopold I straat 8/11
8500 Kortrijk
0474/97 65 71
pauline_vanoost@hotmail.com
 
Plusarchitecten
Guido Gezellelaan 16
8800 Roeselare
051/69 00 23
info@plusarchitecten.be
http://www.plusarchitecten.be
Promanys Projectmanagement
Tulpenlaan 3
8500 Kortrijk
0471/72 41 44
tom@promanys.be
 
Ruben Verbeke BVBVBA
Bellegemsestraat 24
8510 Bellegem
056/32 31 53
ruben@rubenverbeke.be
 
Santens Patrick
Hoge Wieltjesgracht 9
8900 Ieper
057/20 90 76
santens@pandora.be
 
Sileghem & Partners
Winkelstraat 2
8550 Zwevegem
056/75 86 00
info@sileghem.be
http://www.sileghem.be
Silvana Callens
Handboogstraat 10 bus 3
8500 Kortrijk
056/70 62 07
info@silvana-callens.be
http://www.silvana-callens.be
Snoeck & Partners NV
Engelse wandeling 70
8510 Marke
056/21 04 39
info@snoeckpartners.be
 
Snoeck Mia
Weidestraat 2
9870 Machelen
09/388 64 55
mia.snoeck@scarlet.be
 
Spruytte Griet
Kortrijksestraat 7
8850 Aardooie
051/74 46 67
griet.spruytte@skynet.be
 
Steppé Architecten BVBA
De Kogge 1
9800 Deinze
0486/56 18 85
rik.steppe@telenet.be
 
Studiebureau HDP
Kapellestraat 162
9473 Welle
053/66 79 56
bjorn@studiebureau-hdp.be
 
Tail bvba
Koning Leopold I-straat 25
8500 Kortrijk
056/22 67 76
tail@tail.be
http://www.tail.be
Tom Debaene
Fazantenlaan 4
8790 Waregem
056/60 87 66
tom.debaene@skynet.be
 
Tom Reygaert
Guido Gezellestraat 58
9050 Ledeberg
0473/93 01 85
architect@tomreygaert.be
 
Tube architecten bvba
Voskenslaan 109
9000 Gent
09/329 59 39
info@tube-architecten.be
http://tube-architecten.be
Tybo NV
Leiestraat 62
8792 Desselgem
056/71 91 28
info@tybo.be
 
Valcke Christel
Westdorp 95
8573 Tiegem
056/77 76 66
christel.valcke@telenet.be
 
Van Damme François
Wannegem-Ledestraat 4
9772 Wannegem-Lede
09/383 81 13
info@francoisvandamme.be
 
Van Dorpe Dries
Steenbergstraat 28
9520 Zonnegem
0476/33 63 99
driesvandorpe@skynet.be
 
Van Hamme Anne-Marie
St.-Denijslaan 121
9000 Gent
09/220 57 58
am.vanhamme@skynet.be
 
Vandewalle Koen
Roodbaardstraat 55
8560 Wevelgem
056/32 45 28
koen.vandewalle@telenet.be
 
Vaneeckhout Bram
Groeningestraat 17
8540 Deerlijk
0475/98 35 82
bram.vaneeckhout@telenet.be
 
Vanlerberghe Renaat
Kleine weg 26
8800 Roeselare
051/24 35 90
arch.renaat@telenet.be
 
Vanwildemeersch Wouter
Kandelaarstraat 17
8830 Hooglede
0499/53 97 01
wouter.vanwildemeersch@gmail.com
 
Verhaegen Walter
Ter Walle 5
9880 Aalter
09/374 24 17
walter.verhaegen@skynet.be
 
Verkindere Jef
Sint-Denijsplaats 24
8940 Geluwe
056/44 44 44
jef@verkindere.be
 
Vermander Gerdi
Keizer Karelstraat 1
8800 Rumbeke
051/22 27 50
g.vermander.arch@skynet.be
 
Verstraeten Brigitte
Vijvestraat 41
8720 Dentergem
056/61 15 99
brigitte.verstraeten@online.be
 
Vincent Van Duysen Architects BVBA
Lombardenvest 34
2000 Antwerpen
03/205 91 90
vincent@vincentvanduysen.com
 
VK Engineering NV
Clemenceaulaan 87 B
1070 Brussel
09/210 31 51
gent@vkgroup.be
 
VT & Partners
Godhuislaan 24
8800 Roeselare
051/26 40 15
vt-roeselare@pacer.be
 
Walgraeve Patrick
Centrumlaan 90
9800 Deinze
09/386 02 72
patrick_walgraeve@yahoo.com
 
Werbrouck Johan
Vijfwegenstraat 25
8870 Izegem
051/30 61 87
johanwerbrouck@skynet.be
 
Wielfaert Architecten
Nokerseweg 9
8790 Waregem
056/60 36 86
info@wielfaertarchitecten.be
 
Willem De Craene
Dombos 6
9790 Ooike
0478/36 37 42
willem.de.craene@telenet.be
 
Willem De Smet
Beekstraat 46/E
9031Drongen
09/227 92 39
willemdesmet@skynet.be
 
Ypsilon Architecten
Parkplein 20
9000 Gent
09/388 77 74
info@ypsilon-architecten.be